Mężczyznom wstęp wzbroniony!

Do tego wpisu doskonale pasuje piosenka  Adele  – posłuchaj.

Ach cóż to był za dzień. Bajeczne suknie, kolorowe cienie, refleksy na policzkach,  misterne upięcia i loki i one – moje weselne babeczki.

fot. Jacek Fiodorow, www.jacekfiodorow.pl

cymbe6

cymbe5

cymbe4

cymbe3

cymbe1

cymbe2

25 października 2013 miałam niezwykłą przyjemność uczestniczyć w „Próbie przed ślubnej” klientek salony sukien ślubnych Cymbeline w Białymstoku.

Od godziny 11 drzwi salonu nie zamykały się nawet na chwilę. przyszłe panny młode, wraz z siostrami/mamami/przyjaciółkami chciały wyobrazić sobie jak będą wyglądać w tym wspaniałym dniu. Salon wyszedł na przeciw oczekiwaniom, i poza mierzeniem wybranej sukni, klientki miały zrobioną fryzurę ślubną, makijaż oraz paznokcie. Wszystkie czuły się jak księżniczki.

fot. Sweetshoop

cymb12

cymb11 Sweetshoop miał przyjemność zaprezentować propozycje weselnych cupcake’s oraz zestawów ciasteczek – podarunków dla gości weselnych.

slub2

slub1

slub4

slub5

slub6

slub7Serdecznie zapraszam do kontaktu odnośnie słodkości weselnych – wykonuję torty ślubne, torty z muffinek, cupcake’sy odpowiednie do motywu i koloru przewodniego wesela oraz podarunku dla gości. Wszystkie słodkości są wykonywane ręcznie, z wcześniejszymi sugestiami Państwa Młodych.

Już wkrótce więcej propozycji.

zamówienia: sweetshoop@gmail.com

Reklamy